Hotel Dvorana

Hotel Dvorana vznikl v části území bývalého Areálu CINK. Celý areál sloužil v minulosti pro strojírenskou výrobu a jeho historie sahá až do období kolem roku 1915 - 1920. Po válce sloužil jako strojírenský závod v rámci československého uranového průmyslu ZRUP Příbram. Po revoluci v roce 1989 byl zprivatizován se zachováním strojní výroby – převážně se vyráběly vodní turbíny pro potřeby malých vodních elektráren. Již v 70. letech minulého století areálu dominoval objekt vily sloužící jako prostor pro stravování, ubytování a administrativní činnost v rámci chodu celého areálu. Architekturu vily se podařilo zachovat, objekt pečlivě opravit tak, aby vznikl nový hotel, který bude svou jedinečností vyčnívat z řady hotelů v Karlových Varech.  Sloganem hotelu je "Není hotel jako hotel.".

Hotel je jedinečný především svým zaměřením. Hlavní cílovou skupinou je korporátní klientela a hosté, přijíždějící do Karlových Varů s cílem vzdělávat se řadou kurzů a akcí pořádaných v Centru Vzdělávání Dvorana. Hotel je svoji nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak pro přátele sportu – motorkáře, golfisty, šachisty a jiné zájmové skupiny. Realizovala se zde myšlenka spojit konferenční prostory přizpůsobené požadavkům lektorů a účastníků s kvalitním odpočinkem a relaxací.

V Hotelu je k dispozici až 8 sálů o flexibilních kapacitách 10 - 140 osob. Celkově je zde možnost pořádat školení až pro 280 osob. Školicí sály jsou technicky vybaveny a přizpůsobeny současným trendům pořádání firemních jednání. Prostory jsou bezbariérové s denním osvětlením s možností variabilního uspořádání pro malé i velké skupiny a lze je pronajmout v pracovní dny i o víkendu. K akcím je zabezpečován catering dle požadavků.

V hotelu je 24 nadstandardně vybavených pokojů s nejmodernějšími technologiemi, z toho 9 apartmánů a několik pokojů přizpůsobených pro speciální účely. Všechny pokoje disponují nezávislou klimatizací a vzduchotechnikou.  Televizní systém IPTV byl v nejmodernější verzi nainstalován právě zde jako první v České republice. Pokoje jsou vybaveny telefony, minibary, trezory, karetním systémem otvírání dveří a mají koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a bidetem. Pokrytí WI-FI po celém hotelu je samozřejmostí.

Restaurace není pouze hotelovou restaurací, ale místem pro každého. Kdo má rád kvalitní pokrmy, prvotřídní kávu či víno, je do restaurantu Villa Dvorana vřele zván. Prostředí je klidné, luxusní, obsluha milá a ceny přívětivé. Je pro Vás připravené denní menu nebo výběr á la carte. Možnost pořádání firemních i soukromých akcí, oslav, či svateb, nově také v přírodním areále s jezírkem a proskleným stanem až pro 150 osob umístěným nad hotelem. Vyzkoušejte a posuďte sami.

V Hotelu Dvorana si můžete pronajmout kinosál pro pořádání soukromých oslav či hudebních akcí. Vybavení sálu dosahuje špičkové kvality jak projekční, tak zvukové technologie. Akustika sálu byla vyvíjena s odborníky a odpovídá kvalitě v nahrávacích studiích. Kinosál s podporou 3D projekce je možný objednat již pro dvě osoby! 

Ve volném čase má host možnost využít knihovnu s počítači a přístupem na internet, games klub (s možností pronájmu baru s obsluhou), billiardem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami. Pro chvíle relaxace jsou v prostorách wellness k dispozici parní či suchá sauna, masáže, kadeřník nebo kosmetička.

Celý hotel je nekuřácký s bezbariérovým přístupem.

Zobrazit více